Stormtech

Kanādas uzņēmums STORMTECH Performance Apparel tika dibināts 1977. gadā. un ir izaudzis par pasaulē pazīstamu preču zīmi, kas pieejama arī ASV, Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

STORMTECH piedāvā dažādas āra jakas, flīša izstrādājumus, bikses, treniņtērpus, kā arī t-kreklus, polo kreklus un aksesuārus. Izstrādājot katru produktu, tiek rūpīgi izplānots ne tikai tā dizains - liela uzmanība tiek pievērsta izstrādājumu kvalitātei un funkcionalitātei. Apģērbu ražošanā tiek izmantoti ļoti augstas kvalitātes audumi, un tie visi ir paredzēti arī apdrukai un izšūšanai.

STORMTECH piedāvā plašu jaku klāstu - sākot no vieglām vējjakām līdz pat ļoti aukstiem laikapstākļiem paredzētām jakām. Īpašs uzsvars tiek likts uz ekstremālu un neparedzamu dabas apstākļu pārvarēšanu. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas audumu ražošanā, liela uzmanība tiek pievērsta materiāla spējai elpot, ūdensnecaurlaidībai un vēja aizturēšanai. Lielākā daļa modeļu tiek ražoti divās versijās - gan vīriešiem, gan sievietēm.

Lai saņemtu vairāk informāciju par STORMTECH kolekcijas izstrādājumiem (piegādes termiņi, nosacījumi, cenas utt.), zvaniet vai rakstiet mums!

 

Apmeklējiet arī www.stormtech.eu