22.12.2018.-01.01.2019.  ATPŪŠAMIES (slēgts)

             Priecīgus svētkus!

B&C

Beļģijas uzņēmums The Cotton Group dibināts 1997. gadā un ir viens no Eiropas līderiem reklāmas apģērbu tirgū. Tas ir pazīstams ar preču zīmi B&C, kas ietver plašu t-kreklu, polo kreklu, svīteru, flīša izstrādājumu, kreklu un jaku kolekciju. Visus šos izstrādājumus iespējams izmantot apdrukai un izšūšanai.

2007. gada aprīlī uzņēmums The Cotton Group tika pārdots Skandināvijas uzņēmumu grupai Kwintet (skat. www.kwintet.com), kas ir Eiropas līderis profesionālo apģērbu ražošanā apkalpojošajām un ražošanas nozarēm. Uzņēmums piedāvā profesionālos apģērbus ar tādām preču zīmēm kā Wenaas, Fristads, Kansas, KLM Kleding, Adolphe Lafont u.c. 

B&C ir viens no lielākajiem reklāmas apģērbu ražotājiem Eiropā, kas tirgo savu produkciju 26 Eiropas valstīs, aptverot visu Eiropu. Mēs esam priecīgi būt vieni no viņu vairāk kā 60 oficiālajiem izplatītājiem.

B&C piedāvā dažādus modernus modeļus košās krāsās, starp kuriem katrs var atrast sev piemērotāko. Liela daļa modeļu tiek piedāvāti divās versijās (t.s. DUO CONCEPT) - viens vīriešiem, otrs sievietēm.

Lai saņemtu vairāk informāciju par B&C kolekcijas izstrādājumiem (piegādes termiņi, nosacījumi, cenas utt.), rakstiet vai zvaniet mums!

 

B&C Collection – Be inspired! 

 


Apmeklējiet arī www.bc-collection.eu